top of page
KOSZTA.jpg

Zarządzanie kosztami

w hotelu

Na wynik finansowy hotelu wpływ ma każdy jego pracownik. Przygotowanie mechanizmów kontrolnych dostosowanych do obiektu, pozwala w realny sposób zaangażować cały zespół w proces optymalizacji zysków hotelu.  Usystematyzowanie wiedzy dotyczącej rachunkowości zarządczej w hotelach, dzięki której można dążyć do maksymalizacji wyników finansowych to główny cel szkolenia. 

Trenerka: Agnieszka Maszner-Paprocka

Czas: 8 godz.

template- Konfeo.jpg

Eventy, czyli wydarzenia, które często wprawiają revenue management w radość, a pracowników hotelu w przerażenie. Ciągła walka pod presją czasu, negocjacje handlowe, nocne przygotowania i jeszcze do tego równoległa sprzedaż kolejnych projektów. Przy tej liczbie zmiennych łatwo popełnić błąd. Na dwudniowym warsztatowym spotkaniu przekażemy wszystkie tajniki, jak tę wysoce skomplikowaną maszynerię utrzymywać na co dzień, tak aby skutecznie sprzedać projekt, zrealizować go bez oczekiwania na łut szczęścia, zdobyć satysfakcję klienta, premię od sprzedaży.

Trener: Bartosz Bieszyński

Czas: 2 dni

shutterstock_1918628144- Konfeo.jpg

„Płatne kampanie w internecie” oparte jest na Cyklu Kolba, który ułatwia efektywne pozyskanie umiejętności, wsparte porządną dawką teorii. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli Ci nie tylko poznać dwie najpopularniejsze platformy reklamowe, ale również świadomie zarządzać kampaniami, by przekładały się one na zwiększenie rezerwacji i pozyskania nowych klientów.  

Trener: Borys Marushchak

Czas: 7 godz.

391727751_639925038320102_7032135619679193195_n.jpg

„Komunikacja w mediach społecznościowych” to szkolenie, które pozwala stworzyć podstawy skutecznej strategii komunikacji oraz zaplanować plan wdrożenia poszczególnych działań w codziennej pracy. Dzięki zadaniom praktycznym uczestnicy zyskują umiejętności, z których mogą korzystać od razu. Co, kiedy i gdzie publikować, by zwiększyć zainteresowanie i liczbę rezerwacji? Takie dylematy przestaną mieć znaczenie, a praca w mediami społecznościowymi stanie się przyjemnością. 

Trener: Dorota Woźniczka

Czas: 7 godz.

sprzedaz.JPG

Sprzedaż efektywna, czyli jak sprzedawać mądrzej, żeby mieć więcej" to 2-dniowe szkolenie, na którym podpowiadamy, jak zwiększyć skuteczność sprzedaży w hotelu. Zdradzamy, jakie działania wdrożyć w hotelu, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, jak pozyskiwać nowych klientów i powiększać grono istniejących, a także jak zwiększać swój udział w rynku i nie dać dogonić się konkurencji.

Trener: Anna Głąbińska

Czas: 2 dni

haccp.png

Jak zostać kelnerem z efektem WOW? Celem szkolenia jest nauka profesjonalnej obsługi gości. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób kelner może stać się mistrzem sprzedaży, poznają sposoby na zrobienie niezapomnianego wrażenia na gościu i oszlifują praktyczne umiejętności kelnerskie oraz techniki serwowania dań i napoi. Najwyższa jakość serwisu sprawi, że zyski restauracji wzrosną, a w portfelach kelnerów będzie więcej napiwków.

Trener: Katarzyna Starzyńśka

Czas: 2 dni

Szkolenie recepcyjne.jpg

Uśmiech, empatia i opanowanie to nie wszystko. Będąc „twarzą” hotelu, zawsze na pierwszej linii frontu, profesjonalny recepcjonista powinien mieć również wiedzę z wielu obszarów, w tym w zakresie nawiązywania relacji, budowania doświadczenia Gości, świadczenia usługi na najwyższym poziomie, nienagannych manier czy efektywnej sprzedaży dodatkowych usług w hotelu.

Trener: Kamil Maroszek, Karol Weber

Czas: 2 dni - 14 godz.

haccp (2).png

Czy jesteś przygotowany na wizytę Państwowej Inspekcji Sanitarnej? Czy wiesz, jak zadbać o bezpieczeństwo żywienia Gości hotelu, jak dokonać optymalizacji czasochłonnej i rozbudowanej dokumentacji HACCP albo jak przygotować hotel na wypadek niesłusznego podejrzenia o zatrucie pokarmowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania systemu HACCP będzie można otrzymać w trakcie szkolenia IGHP.

Trener: Marcin Leśniak

Czas: 7 godz.

house.PNG

Standardy i procedury funkcjonowania działu służby pięter na najwyższym poziomie jakości, zasady organizacji pracy działu, sposoby menedżerów motywowania zespołu do efektywnej pracy – to tylko wybrane zagadnienia, jakie poznają uczestnicy szkolenia „Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu” prowadzonego przez eksperta Katarzynę Ścieburę. Nie zabraknie informacji na temat sprzętu i środków czystości, także przygotowania budżetu w dziale służby pięter. Na koniec spotkania odbędą się warsztaty z zakresu inspekcji pokoju hotelowego. 

Trener: Katarzyna Ściebura

Czas: 8 godz.

hr1.JPG

Postaw na rozwój umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej. Poznaj sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca. Weź udział w szkoleniu z HR organizowanym przez IGHP, które prowadzi ekspertka Urszula Kołtko.

Trener: Urszula Kołtko

Czas: 7 godz.

Zapytaj również o szkolenia:

Hotel w obliczu zagrożenia - vademecum bezpieczeństwa

Czy Twój zespół potrafi skutecznie zapewnić bezpieczeństwo Gości w hotelu? Jak się zachować w sytuacjach kryzysowych związanych z działaniami zbrojnymi? Każdy obiekt powinien być przygotowany, a jego personel świadomy kwestii związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa spowodowanym działaniami wojennymi. W trakcie szkolenia IGHP pt. „Hotel w obliczu zagrożenia - vademecum bezpieczeństwa” dowiesz się, jak skutecznie zapobiegać zagrożeniom, jak na nie reagować i jak zachować „zimną krew”.

RODO w hotelarstwie

Praktyka UODO i organów ochrony danych osobowych z UE, obowiązki informacyjne czy bezpieczeństwo danych osobowych to wybrane zagadnienia, które zostaną poruszone na szkoleniu IGHP pt. „RODO w hotelarstwie”. Autorem szkolenia jest mec. Łukasz Łyczkowski, ekspert w tematach związanych z RODO. 

Zastosowanie Excela w Revenue Management

Hotelarze dowiedzą się, jak zwiększać zysk obiektów hotelarskich dzięki analizie osiąganych wyników i ustaleniu optymalnej ceny usług. To doskonałe źródło wiedzy i praktycznych umiejętności dla revenue managerów oraz analityków hotelowych danych. Praktyczne warsztaty obejmują wprowadzenie do podstaw analityki hotelowej, tj. eksploracja danych z systemów PMS, analizę statystyczną i modelowanie matematyczne oraz zaawansowane zastosowanie programu Microsoft Excel. 

bottom of page