Szkolenie recepcyjne.jpg

2-dniowe szkolenie dla pracowników recepcji, jakiego jeszcze nie było! Dwóch wyjątkowych prowadzących z wieloletnim doświadczeniem. Niekwestionowani eksperci - Karol Weber, enjoyyourstay.pl oraz Kamil Maroszek, szkoleniowiec i aktywny hotelarz - przygotowali jedyny w swoim rodzaju autorski program. IGHP zaprasza na NOWY cykl branżowych szkoleń pt. „Profesjonalny recepcjonista - kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”.

 

Trener: Karol Weber, Kamil Maroszek

Czas: 2 dni - 14 godz

ffff.PNG

Większość hotelarzy odczuwa dzisiaj liczne problemy z pracownikami. By temu zaradzić i pokazać hotelarzom sprawdzone rozwiązania HR (human resources) zaprojektowane specjalnie dla branży hotelarskiej, IGHP rozpoczyna nowy cykl szkoleń pt. „Skuteczne zarządzanie zespołem w hotelu. Wyzwania i najlepsze praktyki w branży”.

Trener: Urszula Kołtko

Czas: 7h

house.PNG

Czy dział housekeepingu w Twoim hotelu pracuje efektywnie, a Goście doceniają standard usług? Czystość w pokojach wpływa na wizerunek hotelu, dlatego warto poznać najlepsze praktyki działu służby pięter. W trakcie szkolenia IGHP pt. „Profesjonalny housekeeping kluczem do sukcesu hotelu” dowiesz się wszystkiego o profesjonalnej organizacji pracy zespołu dbającego o czystość w hotelu, a także o skutecznej motywacji pracowników.

Trener: Maria Middeldorp

Czas: 7h

budzet.PNG

Skuteczne zarządzanie hotelem wymaga precyzyjnego planu finansowego na kolejny rok. Zrównoważony rozwój obiektu zależy nie tylko od zasobów kadrowych, kapitału rzeczowego i finansowego, technologii i przedsiębiorczości, ale także od dobrze opracowanego budżetu. Warsztaty komputerowe IGHP pt. „Roczny budżet operacyjny bez tajemnic” pokażą hotelarzom, jak przygotować budżet zapewniający sukces ekonomiczny hotelu.  

Trenerzy: Cezary Sarnecki, Jarosław Podniesiński

IGHP_szkoleniekelnerskie_shutterstock_1.

Jak zostać kelnerem z efektem WOW? Celem szkolenia jest nauka profesjonalnej obsługi gości. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób kelner może stać się mistrzem sprzedaży, poznają sposoby na zrobienie niezapomnianego wrażenia na gościu i oszlifują praktyczne umiejętności kelnerskie oraz techniki serwowania dań i napoi. Najwyższa jakość serwisu sprawi, że zyski restauracji wzrosną, a w portfelach kelnerów będzie więcej napiwków.

Trener: Katarzyna Starzyńska

Czas: 7h

IGHP_szkolenie_SiM.jpg

2-dniowe spotkanie, dzięki któremu uczestnicy poznają podstawy tworzenia strategii sprzedażowych i narzędzia, by skutecznie dotrzeć do potencjalnych gości hotelowych. Oprócz teorii technik sprzedaży mocną stroną szkolenia są praktyczne wskazówki - jak zwiększyć liczbę rezerwacji i jak efektywnie sprzedawać. 

Trener: Anna Głąbińska

Czas: 2 dni - 14h

ZK2.jpg

Praktyczne warsztaty rozszerzą wiedzę zdobytą podczas cyklu „Podstawy zarządzania kosztami hotelu”. Uczestnicy rozwiną umiejętności analizy z wykorzystaniem standardu USALI i dowiedzą się, jak przygotować się do zarządzania opartego na rzeczywistych danych. W sytuacji presji kosztów w hotelu oparcie zarządzania na dowodach, a nie wyłącznie na intuicji, staje się niezbędne. Na szkolenie należy zabrać laptop. 

Trenerzy: Cezary Sarnecki, Jarosław Podniesiński

Czas: 7h

RMII.jpg

Hotelarze dowiedzą się, jak zwiększać zysk obiektów hotelarskich dzięki analizie osiąganych wyników i ustaleniu optymalnej ceny usług. To doskonałe źródło wiedzy i praktycznych umiejętności dla revenue managerów oraz analityków hotelowych danych. Praktyczne warsztaty obejmują wprowadzenie do podstaw analityki hotelowej, tj. eksploracja danych z systemów PMS, analizę statystyczną i modelowanie matematyczne oraz zaawansowane zastosowanie programu Microsoft Excel. 

Trener: Kris Głąbiński

Czas: 2 dni - 14h

shutterstock_687092758.jpg

To solidna i konkretna dawka wiedzy przekazywana uczestnikom w przystępny i ciekawy sposób. W trakcie szkolenia zostaną omówione podstawowe parametry z zarządzania kosztem surowca, tj. food cost i menu engineering, a także procedury operacyjne, w tym remanent „spis z natury”, zadania działu sprzedaży, koordynatorów księgowości czy szefów kuchni. 

Trener: Grzegorz Kazubski

Czas: 6h

Ilustracja_zarzdzanie_kosztami_hotelu.jp

Właściwa analiza hotelowych finansów ułatwia zarządzanie obiektem i zwiększa zyski. Uczestnicy szkolenia przekonają się, jak wiele zyska hotel z zawartych w fakturach kosztowych bezcennych informacji. Umożliwią one szczegółową analizę wydatków wszystkich działów – usług noclegowych, hotelowego SPA, restauracji, administracji i wielu innych.

Trenerzy: Cezary Sarnecki, Jarosław Podniesiński

Czas: 7h

RevenueManagement_w_hotelarstwie.jpg

Czym w praktyce jest revenue management, jak analizować dane hotelowe i wykorzystywać je do opracowania strategii sprzedażowej, która pozwoli zwiększyć przychody hotelu? Te wiedzę zdobędą uczestnicy szkolenia z RM. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek, jakie elementy powinna zawierać strategia i jak ją skutecznie wdrożyć. Uczestnicy poznają także najnowsze narzędzia i technologie, które ułatwiają stosowanie Revenue Management na co dzień.

Trener: Kris Głąbiński

Czas: 7h