top of page
sprzedaz.JPG

Sprzedaż efektywna, czyli jak sprzedawać mądrzej, żeby mieć więcej" to 2-dniowe szkolenie, na którym podpowiadamy, jak zwiększyć skuteczność sprzedaży w hotelu. Zdradzamy, jakie działania wdrożyć w hotelu, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, jak pozyskiwać nowych klientów i powiększać grono istniejących, a także jak zwiększać swój udział w rynku i nie dać dogonić się konkurencji.

Trener: Anna Głąbińska

Czas: 2 dni

haccp.png

Jak zostać kelnerem z efektem WOW? Celem szkolenia jest nauka profesjonalnej obsługi gości. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób kelner może stać się mistrzem sprzedaży, poznają sposoby na zrobienie niezapomnianego wrażenia na gościu i oszlifują praktyczne umiejętności kelnerskie oraz techniki serwowania dań i napoi. Najwyższa jakość serwisu sprawi, że zyski restauracji wzrosną, a w portfelach kelnerów będzie więcej napiwków.

Trener: Katarzyna Starzyńśka

Czas: 2 dni

Szkolenie recepcyjne.jpg

Uśmiech, empatia i opanowanie to nie wszystko. Będąc „twarzą” hotelu, zawsze na pierwszej linii frontu, profesjonalny recepcjonista powinien mieć również wiedzę z wielu obszarów, w tym w zakresie nawiązywania relacji, budowania doświadczenia Gości, świadczenia usługi na najwyższym poziomie, nienagannych manier czy efektywnej sprzedaży dodatkowych usług w hotelu.

Trener: Kamil Maroszek, Karol Weber

Czas: 2 dni - 14 godz.

haccp (2).png

Czy jesteś przygotowany na wizytę Państwowej Inspekcji Sanitarnej? Czy wiesz, jak zadbać o bezpieczeństwo żywienia Gości hotelu, jak dokonać optymalizacji czasochłonnej i rozbudowanej dokumentacji HACCP albo jak przygotować hotel na wypadek niesłusznego podejrzenia o zatrucie pokarmowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania systemu HACCP będzie można otrzymać w trakcie szkolenia IGHP.

Trener: Marcin Leśniak

Czas: 7 godz.

house.PNG

Standardy i procedury funkcjonowania działu służby pięter na najwyższym poziomie jakości, zasady organizacji pracy działu, sposoby menedżerów motywowania zespołu do efektywnej pracy – to tylko wybrane zagadnienia, jakie poznają uczestnicy szkolenia „Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu” prowadzonego przez eksperta Katarzynę Ścieburę. Nie zabraknie informacji na temat sprzętu i środków czystości, także przygotowania budżetu w dziale służby pięter. Na koniec spotkania odbędą się warsztaty z zakresu inspekcji pokoju hotelowego. 

Trener: Katarzyna Ściebura

Czas: 8 godz.

hr1.JPG

Postaw na rozwój umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej. Poznaj sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca. Weź udział w szkoleniu z HR organizowanym przez IGHP, które prowadzi ekspertka Urszula Kołtko.

Trener: Urszula Kołtko

Czas: 7 godz.

Zapytaj również o szkolenia:

Hotel w obliczu zagrożenia - vademecum bezpieczeństwa

Czy Twój zespół potrafi skutecznie zapewnić bezpieczeństwo Gości w hotelu? Jak się zachować w sytuacjach kryzysowych związanych z działaniami zbrojnymi? Każdy obiekt powinien być przygotowany, a jego personel świadomy kwestii związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa spowodowanym działaniami wojennymi. W trakcie szkolenia IGHP pt. „Hotel w obliczu zagrożenia - vademecum bezpieczeństwa” dowiesz się, jak skutecznie zapobiegać zagrożeniom, jak na nie reagować i jak zachować „zimną krew”.

RODO w hotelarstwie

Praktyka UODO i organów ochrony danych osobowych z UE, obowiązki informacyjne czy bezpieczeństwo danych osobowych to wybrane zagadnienia, które zostaną poruszone na szkoleniu IGHP pt. „RODO w hotelarstwie”. Autorem szkolenia jest mec. Łukasz Łyczkowski, ekspert w tematach związanych z RODO. 

Zastosowanie Excela w Revenue Management

Hotelarze dowiedzą się, jak zwiększać zysk obiektów hotelarskich dzięki analizie osiąganych wyników i ustaleniu optymalnej ceny usług. To doskonałe źródło wiedzy i praktycznych umiejętności dla revenue managerów oraz analityków hotelowych danych. Praktyczne warsztaty obejmują wprowadzenie do podstaw analityki hotelowej, tj. eksploracja danych z systemów PMS, analizę statystyczną i modelowanie matematyczne oraz zaawansowane zastosowanie programu Microsoft Excel. 

bottom of page