top of page
sprzedaz.JPG

Sprzedaż efektywna, czyli jak sprzedawać mądrzej, żeby mieć więcej" to 2-dniowe szkolenie, na którym podpowiadamy, jak zwiększyć skuteczność sprzedaży w hotelu. Zdradzamy, jakie działania wdrożyć w hotelu, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, jak pozyskiwać nowych klientów i powiększać grono istniejących, a także jak zwiększać swój udział w rynku i nie dać dogonić się konkurencji.

Trener: Anna Głąbińska

Czas: 2 dni

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
Szkolenie recepcyjne.jpg

2-dniowe szkolenie dla pracowników recepcji, jakiego jeszcze nie było! Dwóch wyjątkowych prowadzących z wieloletnim doświadczeniem. Niekwestionowani eksperci - Karol Weber, enjoyyourstay.pl oraz Kamil Maroszek, szkoleniowiec i aktywny hotelarz - przygotowali jedyny w swoim rodzaju autorski program. IGHP zaprasza na NOWY cykl branżowych szkoleń pt. „Profesjonalny recepcjonista - kreator doświadczeń Gości i efektywny sprzedawca”.

 

Trener: Karol Weber, Kamil Maroszek

Czas: 2 dni - 14 godz

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
haccp.png

Jak zostać kelnerem z efektem WOW? Celem szkolenia jest nauka profesjonalnej obsługi gości. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób kelner może stać się mistrzem sprzedaży, poznają sposoby na zrobienie niezapomnianego wrażenia na gościu i oszlifują praktyczne umiejętności kelnerskie oraz techniki serwowania dań i napoi. Najwyższa jakość serwisu sprawi, że zyski restauracji wzrosną, a w portfelach kelnerów będzie więcej napiwków.

Trener: Katarzyna Starzyńska

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
haccp (2).png

Czy jesteś przygotowany na wizytę Państwowej Inspekcji Sanitarnej? Czy wiesz, jak zadbać o bezpieczeństwo żywienia Gości hotelu, jak dokonać optymalizacji czasochłonnej i rozbudowanej dokumentacji HACCP albo jak przygotować hotel na wypadek niesłusznego podejrzenia o zatrucie pokarmowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania systemu HACCP będzie można otrzymać w trakcie szkolenia IGHP pt. Nowe oblicze systemu HACCP – optymalizacja i skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem Gości oraz hotelu.

 

Trener: Marcin Leśniak

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
house.PNG

Standardy i procedury funkcjonowania działu służby pięter na najwyższym poziomie jakości, zasady organizacji pracy działu, sposoby menedżerów motywowania zespołu do efektywnej pracy – to tylko wybrane zagadnienia, jakie poznają uczestnicy szkolenia IGHP „Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu” prowadzonego przez eksperta Katarzynę Ścieburę. Nie zabraknie informacji na temat sprzętu i środków czystości, także przygotowania budżetu w dziale służby pięter. Na koniec spotkania odbędą się warsztaty z zakresu inspekcji pokoju hotelowego. 

Trener: Katarzyna Ściebura

Czas: 8h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
hr1.JPG

Postaw na rozwój umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej. Poznaj sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca. Weź udział w szkoleniu z HR organizowanym przez IGHP, które prowadzi ekspertka Urszula Kołtko.

Trener: Urszula Kołtko

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
shutterstock_687092758.jpg

Jak rozumieć i interpretować w hotelowej gastronomii kluczowe wskaźniki efektywności, szczególnie w sytuacji gwałtownie rosnących kosztów? Jak efektywnie wykorzystać i analizować dostępne dane? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych ze skutecznym zarządzaniem gastronomią poznają uczestnicy nowego szkolenia IGHP pt. „Zyskowna gastronomia hotelowa, kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) - cele czy drogowskazy?"

Trener: Wojciech Fronczak

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (3).png
Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
shutterstock_1037670826 (2).jpg

Czy Twój zespół potrafi skutecznie zapewnić bezpieczeństwo Gości w hotelu? Jak się zachować w sytuacjach kryzysowych związanych z działaniami zbrojnymi? Każdy obiekt powinien być przygotowany, a jego personel świadomy kwestii związanych z zagrożeniem bezpieczeństwa spowodowanym działaniami wojennymi. W trakcie szkolenia IGHP pt. „Hotel w obliczu zagrożenia - vademecum bezpieczeństwa” dowiesz się, jak skutecznie zapobiegać zagrożeniom, jak na nie reagować i jak zachować „zimną krew”.

Trener: płk rez. Piotr Gąstał, były dowódca JW GROM

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
Rodo male.png

Praktyka UODO i organów ochrony danych osobowych z UE, obowiązki informacyjne czy bezpieczeństwo danych osobowych to wybrane zagadnienia, które zostaną poruszone na szkoleniu IGHP pt. „RODO w hotelarstwie”. Autorem szkolenia jest mec. Łukasz Łyczkowski, ekspert w tematach związanych z RODO. 

Trener: Adwokat Łukasz Łyczkowski

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
ZK2.jpg

Praktyczne warsztaty rozszerzą wiedzę zdobytą podczas cyklu „Podstawy zarządzania kosztami hotelu”. Uczestnicy rozwiną umiejętności analizy z wykorzystaniem standardu USALI i dowiedzą się, jak przygotować się do zarządzania opartego na rzeczywistych danych. W sytuacji presji kosztów w hotelu oparcie zarządzania na dowodach, a nie wyłącznie na intuicji, staje się niezbędne. Na szkolenie należy zabrać laptop. 

Trenerzy: Cezary Sarnecki, Jarosław Podniesiński

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
Blank Etsy Shop Big Banner (3).png
RMII.jpg

Hotelarze dowiedzą się, jak zwiększać zysk obiektów hotelarskich dzięki analizie osiąganych wyników i ustaleniu optymalnej ceny usług. To doskonałe źródło wiedzy i praktycznych umiejętności dla revenue managerów oraz analityków hotelowych danych. Praktyczne warsztaty obejmują wprowadzenie do podstaw analityki hotelowej, tj. eksploracja danych z systemów PMS, analizę statystyczną i modelowanie matematyczne oraz zaawansowane zastosowanie programu Microsoft Excel. 

Trener: Kris Głąbiński

Czas: 2 dni - 14h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
Blank Etsy Shop Big Banner (3).png
IGHP_szkolenie_SiM.jpg

2-dniowe spotkanie, dzięki któremu uczestnicy poznają podstawy tworzenia strategii sprzedażowych i narzędzia, by skutecznie dotrzeć do potencjalnych gości hotelowych. Oprócz teorii technik sprzedaży mocną stroną szkolenia są praktyczne wskazówki - jak zwiększyć liczbę rezerwacji i jak efektywnie sprzedawać. 

Trener: Anna Głąbińska

Czas: 2 dni - 14h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
RevenueManagement_w_hotelarstwie.jpg

Czym w praktyce jest revenue management, jak analizować dane hotelowe i wykorzystywać je do opracowania strategii sprzedażowej, która pozwoli zwiększyć przychody hotelu? Te wiedzę zdobędą uczestnicy szkolenia z RM. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek, jakie elementy powinna zawierać strategia i jak ją skutecznie wdrożyć. Uczestnicy poznają także najnowsze narzędzia i technologie, które ułatwiają stosowanie Revenue Management na co dzień.

Trener: Kris Głąbiński

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
Blank Etsy Shop Big Banner (3).png
Ilustracja_zarzdzanie_kosztami_hotelu.jp

Właściwa analiza hotelowych finansów ułatwia zarządzanie obiektem i zwiększa zyski. Uczestnicy szkolenia przekonają się, jak wiele zyska hotel z zawartych w fakturach kosztowych bezcennych informacji. Umożliwią one szczegółową analizę wydatków wszystkich działów – usług noclegowych, hotelowego SPA, restauracji, administracji i wielu innych.

Trenerzy: Cezary Sarnecki, Jarosław Podniesiński

Czas: 7h

Blank Etsy Shop Big Banner (1).png
Blank Etsy Shop Big Banner (3).png
bottom of page