top of page
hr1.JPG

Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu

Postaw na rozwój umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej. Poznaj sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca. Weź udział w szkoleniu z HR organizowanym przez IGHP, które prowadzi ekspertka Urszula Kołtko.

Postaw na rozwój umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej. Poznaj sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca. Weź udział w szkoleniu z HR organizowanym przez IGHP, które prowadzi ekspertka Urszula Kołtko.


Wyzwanie, kryzys, trudność – to słowa, które od początku pandemii pojawiają się w rozmowach hotelarzy w niespotykanym dotąd natężeniu. Konsekwencje pandemii są i będą jeszcze długo odczuwalne w branży HORECA na wielu poziomach. Reperkusje lockdownu czy zamknięcia granic są widoczne zarówno na poziomie zarządzania sprzedażą, jak również na poziomie zarządzania pracownikami w hotelu. Odpływ wykwalifikowanej kadry z branży oraz ograniczony dostęp do nowych, zmotywowanych kandydatów do pracy stawia przed właścicielami i managerami hoteli wiele nowych wyzwań. Podczas szkolenia „Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu” będzie można poznać m.in. skuteczne metody i wzory rozmów w trudnych sytuacjach, a także zaprojektować własne rozwiązania budowania racjonalnych i owocnych relacji zarządczych w hotelu.
 
Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP?
 

Jeżeli zależy Ci na rozwoju umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej, a pracownicy pracowali jak współpracownicy, zgłoś się na szkolenie IGHP! Poznasz sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca.

 

Szkolenie IGHP to interaktywny, otwarty i stacjonarny warsztat grupowy, którego przedmiotem będzie poznanie skutecznych metod komunikacji z „wymagającymi” pracownikami oraz zaprojektowanie własnego wzoru rozmowy okresowej, mającej na celu polepszenie jakości współpracy i rozwój pracownika.


Dla kogo:
  - właścicieli hoteli
  - dyrektorów hoteli
  - menedżerów hotelowych
 
Zakres szkolenia
 

Obiektywna ocena pracy – cele i kryteria pracy a budowanie zgranego zespołu


a) Ocena pracowników - fakty i mity
b) Dobrze zaplanowany proces informacji zwrotnej
c) Informacja zwrotna a jej wpływ na poziom motywacji pracowników  
 
1. Sytuacje pracownicze, w których dotychczasowe sposoby zarządcze zawodzą.
a. Jak wyznaczać zadania, aby były one zrozumiałe i wykonane prawidłowo?
b. Jak zdiagnozować obszary motywacji pracownika, aby współpraca z nim stała się bardziej efektywna? 


2. Modele komunikacji z pracownikami
a. Jak chwalić pracownika, aby pochwała nie stała się demotywatorem?
b. Co zrobić, aby pracownik zaczął się uczyć i zechciał zmienić swojej zachowanie?
c.  Jak przeprowadzić skuteczną rozmowę z pracownikiem, której celem jest skorygowanie zachowań pracownika? 


3. Model rozmowy okresowej jako skuteczne narzędzie zarządzania i motywowania pracowników. Projektowanie indywidualnego narzędzia.


Nasz trener: Urszula Kołtko

 

Socjolog, menadżer, konsultant, superwizor działań Human Relations. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła zawodowe programy doszkalające na L’Université des Sciences et Technologies de Lille Management du Comportement des Hommes - Train the Trainers, International Certificate of Management Trainer – Thames Valley University, London – Train the Trainers. Jest certyfikowana jako Master of Design Thinking oraz jako konsultantka Harrison Assessment Test. Od ponad 20 lat prowadzi i nadzoruje projekty dotyczące zarządzania ludźmi, ich rozwoju i rekrutacji. W tym czasie, również jako dyrektor HR zrealizowała takie projekty jak procesy oceny pracowników dla sieci gastronomicznej, projekt budowania ścieżek kariery oraz sukcesji dla sieci luksusowych hoteli, procesy diagnozy potencjału kadry zarządzającej dla firm branży retail, hospitality i developerskiej, projekty rewizji i zmiany systemów premiowych w organizacji w firmie z branży HoReCa oraz retail. Specjalizuje się w tematyce zarządzaniem różnorodnych zespołów pracowniczych oraz ich motywacją. 

 

bottom of page