top of page

Poznaj naszych trenerów

shutterstock_1918628144- Konfeo.jpg

Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ad

„Płatne kampanie w internecie” oparte jest na Cyklu Kolba, który ułatwia efektywne pozyskanie umiejętności, wsparte porządną dawką teorii. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli Ci nie tylko poznać dwie najpopularniejsze platformy reklamowe, ale również świadomie zarządzać kampaniami, by przekładały się one na zwiększenie rezerwacji i pozyskania nowych klientów.

Płatne kampanie w internecie oparte jest na Cyklu Kolba, który ułatwia efektywne pozyskanie umiejętności, wsparte porządną dawką teorii. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli Ci nie tylko poznać dwie najpopularniejsze platformy reklamowe, ale również świadomie zarządzać kampaniami, by przekładały się one na zwiększenie rezerwacji i pozyskania nowych klientów.  

 

Z  czym wyjdziesz ze szkolenia?

Minimum kilkoma pomysłami jak praktycznie wykorzystać platformy reklamowe w zależności od celów biznesowych. Nie zabraknie też wiedzy teoretycznej, framework'ów, które uporządkują wiedzę w głowie i pomogą przełożyć na różne sytuacje biznesowe. Jak ułatwi Ci to pracę?Osobom, którzy będą pracować bezpośrednio w panelu reklamowym pomoże to lepiej podejmować decyzje dot. postawieniu, dobraniu celi oraz optymalizacji kampanii reklamowych. Dla managerów pomoże lepiej podejmować decyzje na poziomie marketing mix'u, dobierać kanały, optymalizować koszty i generować lepsze wyniki biznesowe.  

 

AGENDA:  

 

MODUŁ I

  • Algorytm Meta Ads

  • Frameworki Marketingowe (AIDA, RACE)

  • Mapa ruchu na stronie


MODUŁ II 

  • Strategia komunikacji

  • Testowania kreacji

  • Testy A/B

 

MODUŁ III 

  • Google Ads Search, Display, PMa

  • YouTube Ads

  • Badania BrandLift


MODUŁ IV

  • Q&A  

TRENER:

Borys Marushchak

Senior Digital Marketing SpecialistBorys przetarł sobie ścieżkę digitalowego eksperta poprzez działania na YouTube i Google (w tym również mediowe) do uniwersalnego żołnierza w ekosystemie Meta. Strategicznie układa i praktycznie wdraża ścieżki zakupowe oraz koncepcje lejków sprzedażowych dla swoich klientów. Jako szkoleniowiec, na podstawie twardych danych z opracowanych przez siebie case study, uczy specjalistów dobrych praktyk podczas szkoleń otwartych i dedykowanych. Swoje doświadczenie zdobywał w agencjach digital, domach mediowych oraz po stronie klienta. Realizował projekty dla m.in. Tymbark, Disney, Warka, BMW, Spotify, IKEA, Lego, Hasbro, CCC, Philips.  

Cena zawiera: certyfikat uczestnictwa, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch.

bottom of page