Profesjonalny housekeeping kluczem do sukcesu hotelu

Czy dział housekeepingu w Twoim hotelu pracuje efektywnie, a Goście doceniają standard usług? Czystość w pokojach wpływa na wizerunek hotelu, dlatego warto poznać najlepsze praktyki działu służby pięter. W trakcie szkolenia IGHP pt. „Profesjonalny housekeeping kluczem do sukcesu hotelu” dowiesz się wszystkiego o profesjonalnej organizacji pracy zespołu dbającego o czystość w hotelu, a także o skutecznej motywacji pracowników.

Aktualnie nie prowadzimy tego szkolenia

Czystość w pokoju jest jedną z podstawowych kwestii, na jaką zwracają uwagę Goście po przybyciu do hotelu. Rola służby pięter jest w tym przypadku kluczowa. Sprawny zespół, przestrzeganie najwyższych standardów, a także dobra organizacja pracy są dzisiaj podstawą w codziennym funkcjonowaniu hotelu, któremu zależy na pozytywnym wizerunku i zadowolonych Gościach. Szkolenia z nowego cyklu „Profesjonalny housekeeping kluczem do sukcesu hotelu” odbędą się 14 miastach w całej Polsce.

Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP?

Autorem szkolenia jest ekspert Maria Middeldorp, która zdobywała doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą w największych sieciach hotelowych takich jak Marriott International, InterContinental Hotels Group oraz Hilton Worldwide. Uczestnik szkolenia otrzyma od naszego trenera praktyczną i kompletną wiedzę na temat profesjonalnej i efektywnej organizacji działu służby pięter.

Dla kogo:

- dla kierowników służby pięter
- dla przyszłych kierowników służby pięter
- dla kierowników zmiany służby pięter – tzw. supervisorów
- dyrektorów hoteli

 

Zakres szkolenia:

1. Kształtowanie dobrego wizerunku hotelu

·         jak czystość hotelu wpływa na opinie oraz wyniki obiektu

·         rola działu służby pięter w trakcie audytu

 

2. Główne zagadnienia

·         najważniejsze procedury obowiązujące w każdym dziale służby pięter

·         ABC efektywnego sprzątania pokoju hotelowego

·         jak sprawdzać pokoje hotelowe?

·         przekazywanie pracownikom informacji zwrotnej

 

3. Motywacja w dziale służby pięter

·         podstawy zarządzania zespołem

·         motywowanie do bardziej efektywnej pracy

·         skuteczne nagradzanie pracowników

 

4. Struktura organizacyjna działu służby pięter

·         ustalanie budżetu działu służby pięter

·         ustalanie składu osobowego działu oraz zakresu obowiązków

·         zagadnienie leasingu bielizny hotelowej

Nasz trener: MARIA MIDDELDORP

Od 13 lat związana z branżą hotelarską. Ma ogromne doświadczenie w dziale służby pięter, w którym przez wiele lat zajmowała kierownicze stanowisko. Pracowała w największych sieciach hotelowych w Wielkiej Brytanii: w Marriott International i InterContinental Hotels Group. Do Polski wróciła w 2014 roku, by uczestniczyć w rozwoju sieci Hilton Worldwide w rodzimym kraju.

W pracy ambitna perfekcjonistka, wdrażająca najwyższe sieciowe standardy. Swoją pracę oraz zdobyte doświadczenia umiejętnie przekłada na realizowanie wyznaczonych zarówno przez siebie, jak i hotel ambitnych celów. Wprowadza wiele zmian w funkcjonowaniu hotelu, by systematycznie poprawiać jakość oraz efektywność świadczonych usług. Priorytetem jej działań jest najwyższa satysfakcja obsługiwanych gości. Swoim entuzjazmem zaraża kolejnych ludzi, chcących prowadzić swoje działy hotelowe w sposób profesjonalny.

Absolwentka Krakowskiej Akademii, Wydziału Stosunków Międzynarodowych o profilu turystycznym. Prywatnie ceni spokój, interesuje się podróżami. Wolny czas uwielbia spędzać ze swoimi dwoma czworonożnymi pupilami, w czym odnajduje balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.