top of page

czw., 18 kwi

|

Hotel Vivaldi

Poznań - Jakościowy content foto i video

„Jakościowy content foto i wideo” to szkolenie, które przede wszystkim oparte jest na praktyce, która pozwoli Ci podnieść efektywność i zoptymalizować czas w jakim tworzysz materiały na media społecznościowe swojej marki.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poznań - Jakościowy content foto i video
Poznań - Jakościowy content foto i video

Czas i lokalizacja

18 kwi 2024, 10:00 – 17:00

Hotel Vivaldi, Winogrady 9, 61-663 Poznań, Polska

O wydarzeniu

„Jakościowy content foto i wideo” to szkolenie, które przede wszystkim oparte jest na praktyce, która pozwoli Ci podnieść efektywność i zoptymalizować czas w jakim tworzysz materiały na media społecznościowe swojej marki. Twórz rolki, TikToki i proste materiały wideo w sposób, który przyciągnie klientów i pozwoli zwiększyć rozpoznawalność Twojego biznesu. Nie daj sobie też wmówić, że dobre zdjęcia wymagają każdorazowo drogiej, profesjonalnej sesji - czasem wystarczy tylko telefon!  Z  czym wyjdziesz ze szkolenia?Z pakietem umiejętności oraz narzędzi do pracy oraz z większą motywacją do działania, ponieważ poznacie proces tworzenia od a do z całego materiału.   Jak ułatwi Ci to pracę?

Ułatwi to pracę każdej osobie, która ma styczność z marketingiem oraz dba o social media swojej firmy. Nawet jeśli nie pracujecie stricte w marketingu, to ułatwi Wam to zrozumienie mechaniki foto i video. Dodatkowo przyśpiesza nam to pracę na każdym etapie od pomysłu do realizacji.  

AGENDA:  MODUŁ I - PomysłPobudzimy wyobraźnie uczestników, co pozwoli nam otworzyć przestrzeń na działanie kreatywne. Wykorzystamy techniki na zwiększenie kreatywności oraz zniwelowania barier przy tworzeniu treści foto i video.  MODUŁ II - Techniczne podejścieW tej części popracujemy nad sprzętem, kadrami, ustawieniami oraz aplikacjami ułatwiającymi pracę nad zdjęciem lub video.  MODUŁ III - Trendy Jakie trendy królują w sieci i co przyciąga najbardziej odbiorcę do naszych materiałów. Jak mówić i tworzyć, aby nasi odbiorcy za na nami poszli.   MODUŁ IV - PraktykaW tej części przechodzimy do działania już na żywym organizmie. Wykorzystujemy już nabyta wiedzę do serii zadań w grupach i indywidualnie.  

TRENERZY: 

Paulina Pirowska

Digital Marketing Specialist W Tigers odpowiada za kompleksową komunikację, na wszystkich kanałach społecznościowych oraz współpracę z influencerami. Specjalizuje się w tworzeniu jakościowych materiałów wideo na potrzeby Instagrama oraz TikToka. Doświadczenie zdobywała zarówno po stronie klienta, jak również agencji. Klienci, których obsługuje w Tigers cenią jej umiejętności budowania zaangażowanej społeczności, jak również innowacyjność w tworzeniu treści na nowe kanały, elastyczność w adaptowaniu do ciągle zmieniających się trendów.  Błażej Serwotka

Senior Digital Marketing Specialist W Tigers odpowiada za prowadzenie kanałów social media oraz influencerów m.in w BeActive. Dba o to, aby treści przyciągały, aktywizowały oraz sprzedawały. Karierę w marketingu rozpoczął w wieku 16 lat, dołączając do agencji marketingowej. Współpracował z branżami: Moto, IT, OZE, FMCG. W Tigers jest ekspertem od działań na TikToku oraz vertical video contentu.  Prowadzi szkolenia związane z TikTokami i Reelsami dla marek m.in XTB, Morele, JustjoinIT, Lasy Państwowe, a w wolnym czasie wykłada na AGH. Cena zawiera: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch. UWAGA: bezkosztowa anulacja do 11.04.2024 r. Po tym terminie nie będzie możliwy zwrot wpłaconych środków.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page