top of page

czw., 16 lis

|

Gdańsk

Gdańsk - Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ads

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Gdańsk - Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ads
Gdańsk - Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ads

Czas i lokalizacja

16 lis 2023, 10:00 – 17:00

Gdańsk, Toruńska 12, 80-747 Gdańsk, Polska

O wydarzeniu

Szkolenie IGHP „Płatne kampanie w internecie” jest oparte na Cyklu Kolba, który ułatwia efektywne pozyskanie umiejętności, wsparte porządną dawką teorii.

Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli nie tylko poznać dwie najpopularniejsze platformy reklamowe, ale również świadomie zarządzać kampaniami, by przekładały się one na zwiększenie liczby rezerwacji i pozyskania nowych klientów.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, jak praktycznie wykorzystać platformy reklamowe w zależności od celów biznesowych. Nie zabraknie też wiedzy teoretycznej, frameworków, które uporządkują wiedzę i pomogą przełożyć na różne sytuacje biznesowe.

Osobom, które będą pracować bezpośrednio w panelu reklamowym, pomoże to lepiej podejmować decyzje dotyczące postawienia, dobrania celów oraz optymalizacji kampanii reklamowych. Z kolei managerom pomoże lepiej podejmować decyzje na poziomie marketing mix'u, dobierać kanały, optymalizować koszty i generować lepsze wyniki biznesowe.

AGENDA:

MODUŁ I - Algorytm Meta Ads - Frameworki Marketingowe (AIDA, RACE) - Mapa ruchu na stronie

MODUŁ II - Strategia komunikacji - Testowania kreacji - Testy A/B

MODUŁ III - Google Ads Search, Display, PMa - YouTube Ads - Badania BrandLift

MODUŁ IV - Q&A

TRENER:

Borys Marushchak Senior Digital Marketing Specialist

Borys przetarł sobie ścieżkę digitalowego eksperta poprzez działania na YouTube i Google (w tym również mediowe) do uniwersalnego żołnierza w ekosystemie Meta. Strategicznie układa i praktycznie wdraża ścieżki zakupowe oraz koncepcje lejków sprzedażowych dla swoich klientów. Jako szkoleniowiec, na podstawie twardych danych z opracowanych przez siebie case study, uczy specjalistów dobrych praktyk podczas szkoleń otwartych i dedykowanych. Swoje doświadczenie zdobywał w agencjach digital, domach mediowych oraz po stronie klienta. Realizował projekty dla m.in. Tymbark, Disney, Warka, BMW, Spotify, IKEA, Lego, Hasbro, CCC, Philips.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page