Zarządzanie wynikiem w gastronomii hotelowej

Szkolenie pt. „Zarządzanie wynikiem w gastronomii hotelowej” to solidna i konkretna dawka wiedzy przekazywana uczestnikom w przystępny i ciekawy sposób. W trakcie wykładu zostaną omówione podstawowe parametry z zarządzania kosztem surowca, tj. food cost i menu engineering, a także procedury operacyjne, w tym remanent „spis z natury”, zadania działu sprzedaży, koordynatorów księgowości czy szefów kuchni. Ekspert prowadzący szkolenie przedstawi również najciekawsze studia przypadku i odpowie na wszelkie pytania uczestników.

 • Kraków - Zarządzanie wynikiem w gastronomii hotelowej
  HOTEL WIT STWOSZ
  Feb 21, 2020, 10:00 AM – 4:00 PM
  HOTEL WIT STWOSZ, Mikołajska 28, 31-027 Kraków, Polska
  Cykl szkoleń gastronomicznych organizowanych przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego to solidna i konkretna dawka wiedzy przekazywana uczestnikom w przystępny i ciekawy sposób.

„Zarządzanie wynikiem w gastronomii hotelowej” to nowy cykl szkoleń organizowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Szkolenie, które zostało opracowane specjalnie na potrzeby hotelarzy, właścicieli hoteli i szefów kuchni, poprowadzi ekspert Grzegorz Kazubski.

Nasz trener:

Autorem szkolenia jest Grzegorz Kazubski, znany na rynku gastronomicznym praktyk z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu restauracjami, a aktualnie dyrektor generalny hotelu Malbork by DeSilva. Grzegorz Kazubski pełnił wcześniej stanowisko dyrektora ds. gastronomii w Hotelu TED, zarządzał Centrum Szkoleniowym Makro Cash & Carry Polska, a także przez wiele lat pełnił funkcję kierownika zespołu ds. produkcji gastronomicznej w Grupie Orbis SA.

 

Koszt szkolenia:

Koszt dla członków IGHP wynosi 399 zł + VAT, dla członków Harmony Polish Hotels 499 zł + VAT, a pozostałych 599 zł + VAT.

Zapisy:

Na szkolenia można zapisać się online, pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

 • LinkedIn Ikona społeczna
 • Facebook Social Ikona

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

ul. Mickiewicza 9 m. 4, 01-517 Warszawa

tel. +48 22 251 79 11, +48 503 044 875