Sprzedaż i marketing

w hotelarstwie

- dwudniowe szkolenie

 • Kraków - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)
  Kraków
  22 lis, 10:00 – 23 lis, 17:00
  Kraków, Kraków, Polska
 • Gdańsk - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)
  Gdańsk
  25 lis, 10:00 – 26 lis, 17:00
  Gdańsk, Gdańsk, Polska
 • Łódź - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)
  Pabianice
  21 paź, 10:00 – 22 paź, 17:00
  Pabianice, Grobelna 4, 95-200 Pabianice, Polska
  Jak zwiększyć liczbę rezerwacji w hotelu? Jak wpływać na decyzje zakupowe klientów? Jak efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy nowego dwudniowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”.
 • Olsztyn - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)
  Olsztyn
  18 paź, 10:00 – 19 paź, 17:00
  Olsztyn, Aleja Warszawska 119, 10-701 Olsztyn, Polska

Jak zwiększyć liczbę rezerwacji w hotelu, szczególnie w dobie Covid-19? Jak efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy nowego 2-dniowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”.

 

Kompendium wiedzy sprzedażowo-marketingowej dla hoteli i restauracji – tak można w skrócie określić nową propozycję szkoleniową IGHP dla hotelarzy. W trakcie 2-dniowego spotkania z ekspertem Anną Głąbińską uczestnicy poznają podstawy tworzenia strategii i narzędzia, by skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem w dobie pandemii koronawirusa.

Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP?

Oprócz teorii technik sprzedaży mocną stroną szkolenia są praktyczne wskazówki. Uczestnicy dowiedzą się, jak poradzić sobie w dzisiejszym świecie zmieniających się potrzeb klienta i nowych technologii, czy jak umówić i poprowadzić spotkanie. Poznają pojęcia aktywnej sprzedaży, account management i usłyszą, jak nim skutecznie zarządzać. Ekspert zwróci uwagę, o czym nie zapomnieć w bezpośredniej relacji z Gościem i jak dbać o reputację hotelu.

Dla kogo:

- dla pracowników sprzedaży i ich kierowników
- pracowników operacyjnych, będących w bezpośrednim kontakcie z gościem
- dla wszystkich, którzy chcieliby pracować w sprzedaży w hotelarstwie

Zakres szkolenia:

 • Zintegrowana strategia sprzedaży (marketing mix hotelarstwa, plan marketingowy podstawą efektywnej sprzedaży)

 • Psychologia sprzedaży (język korzyści, zrozumienie i rozpoznanie osobowości klienta, segmentacja-kategorie zakupowe klientów)

 • Budowanie relacji (pierwsze wrażenie i jego rola w budowaniu wizerunku, uprzejmość i odpowiednie nastawienie, etyka w zawodzie, efektywna komunikacja, niezadowolony klient, obraz sprzedawcy idealnego)

 • Techniki sprzedaży (sprzedaż bezpośrednia, sprzedaż telefoniczna, skuteczny e-mailing, sprzedaż i marketing wewnętrzny)

 • Podnoszenie efektywności sprzedażowej (jak identyfikować potencjał, jak umówić spotkanie, jak poprowadzić spotkanie, time management, account management)

 • Zarządzanie reputacją hotelu (czym jest, jak o nią dbać, jak wpływa na przychody hotelu

Nasz trener:

Anna Głąbińska jest ekspertem w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Współzałożyciel i trener w SzkoleniaHoteli.pl. Od 27 lat związana z sektorem usług hotelarskich i gastronomicznych. Doświadczenie zdobywała, pracując dla hotelu Marriott w Warszawie, JW Marriott w Dubaju, Delta Airlines. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu w warszawskim Hotelu Bristol (Starwood Hotels&Resorts) planowała i wdrażała budżety, sprzedaż, kanały dystrybucji, zarządzała rozwojem marki, produktów, reklamą i promocją. Odpowiadała za przychody firmy przez ponad 10 lat. Koordynowała procesy sprzedażowe dla sieci Le Meridien Hotels&Resorts na region Europy Północnej. Współtworzyła struktury sprzedażowe dla nowego hotelu Le Meridien w Budapeszcie. W kolejnych latach zarządzała sprzedażą i marketingiem, pracując dla Hoteli DeSilva. Pomagała w budowaniu strategii dla grupy Interferie, Stixx Bar&Grill, Belvedere Gourmet Group, Hotel Rialto.

W cenę szkolenia wliczone są: przerwy kawowe i lunch.

Dla osób chcących nocować w Hotelu mamy preferencyjne ceny za pokoje: podczas rezerwacji w hotelu proszę podać hasło " Szkolenie IGHP"

 

Koszt szkolenia:

Dla członków IGHP koszt udziału w szkoleniu wynosi 899 zł + VAT

 

Dla podmiotów niezrzeszonych w IGHP cena wynosi 1099 zł + VAT

Zapisy:

Na szkolenia można zapisać się online, pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr + 48 503 044 875.