Sprzedaż i marketing

w hotelarstwie

- dwudniowe szkolenie

Łódź - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe szkolenie)
Holiday Inn
Olsztyn - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe szkolenie)
Hotel HP Park Olsztyn
Poznań - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe szkolenie)
Hotel VIVALDI Poznań
Karpacz - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe szkolenie)
Artus Resort - Hotel Artus & Sowia Dolin

Jak zwiększyć liczbę rezerwacji w hotelu, szczególnie w dobie Covid-19? Jak efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy nowego 2-dniowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”.

 

Kompendium wiedzy sprzedażowo-marketingowej dla hoteli i restauracji – tak można w skrócie określić nową propozycję szkoleniową IGHP dla hotelarzy. W trakcie 2-dniowego spotkania z ekspertem Anną Głąbińską uczestnicy poznają podstawy tworzenia strategii i narzędzia, by skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem w dobie pandemii koronawirusa.

Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP?

Oprócz teorii technik sprzedaży mocną stroną szkolenia są praktyczne wskazówki. Uczestnicy dowiedzą się, jak poradzić sobie w dzisiejszym świecie zmieniających się potrzeb klienta i nowych technologii, czy jak umówić i poprowadzić spotkanie. Poznają pojęcia aktywnej sprzedaży, account management i usłyszą, jak nim skutecznie zarządzać. Ekspert zwróci uwagę, o czym nie zapomnieć w bezpośredniej relacji z Gościem i jak dbać o reputację hotelu.

Dla kogo:

- dla pracowników sprzedaży i ich kierowników
- pracowników operacyjnych, będących w bezpośrednim kontakcie z gościem
- dla wszystkich, którzy chcieliby pracować w sprzedaży w hotelarstwie

Zakres szkolenia:

  • Zintegrowana strategia sprzedaży (marketing mix hotelarstwa, plan marketingowy podstawą efektywnej sprzedaży)

  • Psychologia sprzedaży (język korzyści, zrozumienie i rozpoznanie osobowości klienta, segmentacja-kategorie zakupowe klientów)

  • Budowanie relacji (pierwsze wrażenie i jego rola w budowaniu wizerunku, uprzejmość i odpowiednie nastawienie, etyka w zawodzie, efektywna komunikacja, niezadowolony klient, obraz sprzedawcy idealnego)

  • Techniki sprzedaży (sprzedaż bezpośrednia, sprzedaż telefoniczna, skuteczny e-mailing, sprzedaż i marketing wewnętrzny)

  • Podnoszenie efektywności sprzedażowej (jak identyfikować potencjał, jak umówić spotkanie, jak poprowadzić spotkanie, time management, account management)

  • Zarządzanie reputacją hotelu (czym jest, jak o nią dbać, jak wpływa na przychody hotelu

Nasz trener:

Anna Głąbińska jest ekspertem w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Współzałożyciel i trener w SzkoleniaHoteli.pl. Od 27 lat związana z sektorem usług hotelarskich i gastronomicznych. Doświadczenie zdobywała, pracując dla hotelu Marriott w Warszawie, JW Marriott w Dubaju, Delta Airlines. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu w warszawskim Hotelu Bristol (Starwood Hotels&Resorts) planowała i wdrażała budżety, sprzedaż, kanały dystrybucji, zarządzała rozwojem marki, produktów, reklamą i promocją. Odpowiadała za przychody firmy przez ponad 10 lat. Koordynowała procesy sprzedażowe dla sieci Le Meridien Hotels&Resorts na region Europy Północnej. Współtworzyła struktury sprzedażowe dla nowego hotelu Le Meridien w Budapeszcie. W kolejnych latach zarządzała sprzedażą i marketingiem, pracując dla Hoteli DeSilva. Pomagała w budowaniu strategii dla grupy Interferie, Stixx Bar&Grill, Belvedere Gourmet Group, Hotel Rialto.

Koszt dwudniowego szkolenia:

Dla członków IGHP koszt udziału w szkoleniu wynosi 799 zł netto.

 

Podmioty niezrzeszone w IGHP ponoszą koszt w wysokości 999 zł netto.

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną szkolenie jest prowadzone w reżimie sanitarnym.

Zapisy:

Na szkolenia można zapisać się online, pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

ul. Mickiewicza 9 m. 4, 01-517 Warszawa

tel. +48 22 251 79 11, +48 503 044 875