top of page

Poznaj naszych trenerów

402650950_655285783450694_2855524727881204438_n.jpg

Jakościowy content foto i video

Szkolenie, które przede wszystkim oparte jest na praktyce, która pozwoli Ci podnieść efektywność i zoptymalizować czas w jakim tworzysz materiały na media społecznościowe swojej marki. Twórz rolki, TikToki i proste materiały wideo w sposób, który przyciągnie klientów i pozwoli zwiększyć rozpoznawalność Twojego biznesu. Nie daj sobie też wmówić, że dobre zdjęcia wymagają każdorazowo drogiej, profesjonalnej sesji - czasem wystarczy tylko telefon! 

„Jakościowy content foto i wideo” to szkolenie, które przede wszystkim oparte jest na praktyce, która pozwoli Ci podnieść efektywność i zoptymalizować czas w jakim tworzysz materiały na media społecznościowe swojej marki. Twórz rolki, TikToki i proste materiały wideo w sposób, który przyciągnie klientów i pozwoli zwiększyć rozpoznawalność Twojego biznesu. Nie daj sobie też wmówić, że dobre zdjęcia wymagają każdorazowo drogiej, profesjonalnej sesji - czasem wystarczy tylko telefon!  

 

Z  czym wyjdziesz ze szkolenia?

Z pakietem umiejętności oraz narzędzi do pracy oraz z większą motywacją do działania, ponieważ poznacie proces tworzenia od a do z całego materiału.  Jak ułatwi Ci to pracę?Ułatwi to pracę każdej osobie, która ma styczność z marketingiem oraz dba o social media swojej firmy. Nawet jeśli nie pracujecie stricte w marketingu, to ułatwi Wam to zrozumienie mechaniki foto i video. Dodatkowo przyśpiesza nam to pracę na każdym etapie od pomysłu do realizacji.  


AGENDA:  

MODUŁ I - Pomysł

Pobudzimy wyobraźnie uczestników, co pozwoli nam otworzyć przestrzeń na działanie kreatywne. Wykorzystamy techniki na zwiększenie kreatywności oraz zniwelowania barier przy tworzeniu treści foto i video.

MODUŁ II - Techniczne podejście

W tej części popracujemy nad sprzętem, kadrami, ustawieniami oraz aplikacjami ułatwiającymi pracę nad zdjęciem lub video.  

MODUŁ III - Trendy

Jakie trendy królują w sieci i co przyciąga najbardziej odbiorcę do naszych materiałów. Jak mówić i tworzyć, aby nasi odbiorcy za na nami poszli.

MODUŁ IV - Praktyka

W tej części przechodzimy do działania już na żywym organizmie. Wykorzystujemy już nabyta wiedzę do serii zadań w grupach i indywidualnie.  


TRENERZY:

Paulina Pirowska, Digital Marketing Specialist

W Tigers odpowiada za kompleksową komunikację, na wszystkich kanałach społecznościowych oraz współpracę z influencerami. Specjalizuje się w tworzeniu jakościowych materiałów wideo na potrzeby Instagrama oraz TikToka. Doświadczenie zdobywała zarówno po stronie klienta, jak również agencji. Klienci, których obsługuje w Tigers cenią jej umiejętności budowania zaangażowanej społeczności, jak również innowacyjność w tworzeniu treści na nowe kanały, elastyczność w adaptowaniu do ciągle zmieniających się trendów. 


Błażej Serwotka, Senior Digital Marketing Specialist
W Tigers odpowiada za prowadzenie kanałów social media oraz influencerów m.in w BeActive. Dba o to, aby treści przyciągały, aktywizowały oraz sprzedawały. Karierę w marketingu rozpoczął w wieku 16 lat, dołączając do agencji marketingowej. Współpracował z branżami: Moto, IT, OZE, FMCG. W Tigers jest ekspertem od działań na TikToku oraz vertical video contentu. Prowadzi szkolenia związane z TikTokami i Reelsami dla marek m.in XTB, Morele, JustjoinIT, Lasy Państwowe, a w wolnym czasie wykłada na AGH.

bottom of page