top of page

śr., 01 gru

|

Warszawa

Warszawa - Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warszawa - Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu
Warszawa - Skuteczny dialog z pracownikiem, czyli efektywne budowanie relacji zarządczych w hotelu

Czas i lokalizacja

01 gru 2021, 10:00 – 17:00

Warszawa, Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Postaw na rozwój umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej. Poznaj sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca. 

Weź udział w nowym eksperckim szkoleniu z HR organizowanym przez IGHP! Wyzwanie, kryzys, trudność – to słowa, które od początku pandemii pojawiają się w rozmowach hotelarzy w niespotykanym dotąd natężeniu. Konsekwencje pandemii są i będą jeszcze długo odczuwalne w branży HORECA na wielu poziomach. Reperkusje lockdownu czy zamknięcia granic są widoczne zarówno na poziomie zarządzania sprzedażą, jak również na poziomie zarządzania pracownikami w hotelu. Odpływ wykwalifikowanej kadry z branży oraz ograniczony dostęp do nowych, zmotywowanych kandydatów do pracy stawia przed właścicielami i managerami hoteli wiele nowych wyzwań. Podczas szkolenia będzie można poznać m.in. skuteczne metody i wzory rozmów w trudnych sytuacjach, a także zaprojektować własne rozwiązania budowania racjonalnych i owocnych relacji zarządczych w hotelu. Nowa formuła szkoleniowa! Po stacjonarnym szkoleniu w grupie odbędą się indywidualne sesje przez zoom. Szkolenie jest podzielone na dwie części: 1. Interaktywny, otwarty i stacjonarny warsztat grupowy, którego przedmiotem będzie poznanie skutecznych metod komunikacji z „wymagającymi” pracownikami oraz zaprojektowanie własnego wzoru rozmowy okresowej, mającej na celu polepszenie jakości współpracy i rozwój pracownika.    2.  Konsultacje online dla hoteli, mające na celu zwiększenie efektywności wykorzystania metod prowadzenie skutecznego dialogu z „trudnymi” pracownikami, zaprezentowanych i omówionych podczas wcześniejszego, otwartego warsztatu grupowego. Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP?

Jeżeli zależy Ci na rozwoju umiejętności zarządczych w hotelu, tak aby potencjalne konflikty występowały coraz rzadziej, a pracownicy pracowali jak współpracownicy, zgłoś się na szkolenie IGHP! Poznasz sprawdzone modele budowania relacji przełożony-podwładny, które usprawniają działanie hotelu i poprawiają atmosferę miejsca!

Dla kogo:   - właścicieli hoteli   - dyrektorów hoteli   - menedżerów hotelowych  Zakres szkolenia  Część pierwsza – otwarty warsztat grupowy offline:   Obiektywna ocena pracy – cele i kryteria pracy a budowanie zgranego zespołu.  a) Ocena pracowników - fakty i mity  b) Dobrze zaplanowany proces informacji zwrotnej  c) Informacja zwrotna a jej wpływ na poziom motywacji pracowników    1. Sytuacje pracownicze, w których dotychczasowe sposoby zarządcze zawodzą.  a. Jak wyznaczać zadania, aby były one zrozumiałe i wykonane prawidłowo?  b. Jak zdiagnozować obszary motywacji pracownika, aby współpraca z nim stała się bardziej efektywna?   2. Modele komunikacji z pracownikami  a. Jak chwalić pracownika, aby pochwała nie stała się demotywatorem?  b. Co zrobić, aby pracownik zaczął się uczyć i zechciał zmienić swojej zachowanie?  c.  Jak przeprowadzić skuteczną rozmowę z pracownikiem, której celem jest skorygowanie zachowań pracownika?   3. Model rozmowy okresowej jako skuteczne narzędzie zarządzania i motywowania pracowników. Projektowanie indywidualnego narzędzia. Część druga –2 h indywidualnych konsultacji online dedykowanych hotelom uczestniczącym w szkoleniu: 1. Praktyczny trening umiejętności zarządczych w obszarze prowadzenia dialogu z roszczeniowymi pracownikami. Nasz trener: Urszula Kołtko - socjolog, menadżer i konsultant z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, w tym w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych oraz programów rozwoju kompetencji pracowniczych. Od 2002 roku współpracuje z klientami branży hotelowej, realizując dla nich projekty doradcze, szkoleniowe oraz rekrutacyjne (w tym procesy rekrutacyjne podczas preopeningu hoteli). Autorka artykułów publikowanych w branżowych pismach hotelarskich. Obecnie partner firmy MUMOTIVE Group, wspierającej procesy zmian i restrukturyzacji, m.in. w sektorze retail oraz hospitality.  

Zapisy: Na szkolenia można zapisać się online, pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875. UWAGA: Termin bezkosztowej anulacji upływa 24.11.2021 -  po tym terminie uczestnik będzie obciążony 100% kosztów.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page