top of page

pon., 04 mar

|

Airport Hotel Okęcie

Warszawa - Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu

Standardy i procedury funkcjonowania działu służby pięter na najwyższym poziomie jakości, zasady organizacji pracy działu, sposoby menedżerów motywowania zespołu do efektywnej pracy – to tylko wybrane zagadnienia, jakie poznają uczestnicy szkolenia.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warszawa - Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu
Warszawa - Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu

Czas i lokalizacja

04 mar 2024, 08:00 – 16:00

Airport Hotel Okęcie, Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Standardy i procedury funkcjonowania działu służby pięter na najwyższym poziomie jakości, zasady organizacji pracy działu, sposoby menedżerów motywowania zespołu do efektywnej pracy – to tylko wybrane zagadnienia, jakie poznają uczestnicy szkolenia IGHP „Profesjonalny housekeeping sukcesem hotelu” prowadzonego przez eksperta Katarzynę Ścieburę. Nie zabraknie informacji na temat sprzętu i środków czystości, także przygotowania budżetu w dziale służby pięter. Na koniec spotkania odbędą się warsztaty z zakresu inspekcji pokoju hotelowego. 

Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP:  Szkolenie prowadzi trener praktyk. Katarzyna Ściebura zdobywała doświadczenie na przestrzeni wielu lat - pracowała na Majorce w dziale służby pięter oraz na stanowisku kierownika służby pięter w 5-gwiazdkowym hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Jako trener jest nie tylko doskonale przygotowana z wiedzy merytorycznej, lecz także dzięki wieloletniej praktyce odnosi się do przykładów z życia wziętych, najczęstszych błędów i najlepszych rozwiązań. Dzięki temu przekazywana wiedza jest zrozumiała i łatwo przyswajalna. Prowadząca również wskaże na co zwrócić uwagę, aby zaspokoić potrzeby gościa, by powrócił do hotelu. Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe z wieloma informacjami z praktyki trenera oraz stanowiące swego rodzaju kompendium wiedzy,

Dla kogo:   - dla pracowników służby pięter, inspektorów, menadżerów oraz dyrektorów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu działaniu działu służby pięter. 

Zakres szkolenia:   1.     Budowanie relacji z gośćmi w dziale służby pięter:- rola działu służby pięter w hotelu;- wizerunek i etyka pracowników;- zasady komunikowania się pracowników z gośćmi;- opinie gości odzwierciedleniem relacji. 2.     Organizacja pracy w dziale służby pięter:- zasady pracy dobrego menadżera;- motywowanie pracowników;- wdrażanie nowych pracowników;- współpraca z innymi działami;- zakres obowiązków pracowników poszczególnych stanowisk. 3.     Standardy i procedury w dziale służby pięter:- instrukcja sprzątania dziennego (wyjazd/ przyjazd/pobyt/ serwis wieczorny); - rodzaje prac porządkowych;- procedura postępowania z rzeczami znalezionymi, pozostawionymi przez gościa;- procedura przyjęcia rzeczy gościa do prania;- procedura obsługi mini barów;- środki czystości oraz sprzęt;- BHP w dziale służby pięter. 4.     Budżet w dziale służby pięter. 5.     Zajęcia praktyczne: - przygotowanie i sprawdzenie pokoju na przyjazd gościa:- zlecenie pracy pokojowej. 

Nasz trener: Katarzyna Ściebura  Od blisko 20 lat związana z branżą hotelarską, magister turystyki i rekreacji Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Absolwentka Regionalnej Szkoły Turystycznej w Polanicy-Zdroju o profilu technik hotelarstwa. Pierwsze kroki w hotelarstwie stawiała na promach pasażerskich Unity Line. Swoją wiedzę i doświadczenie rozwijała w hotelach na terenie Polski oraz poza granicami kraju - na Cyprze i na Majorce, gdzie dogłębnie przyswoiła standardy i funkcjonowanie pracy w dziale służby pięter. Od 2014 r. związana z pięciogwiazdkowym Hotelem SPA Dr Irena Eris Polanica-Zdrój jako kierownik Służby Pięter, a w latach 2019-2022 pełniła tam funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Była odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z gościem oraz utrzymywanie wysokiego standardu jakości usług we wszystkich działach hotelowych.  Koordynator praktyk uczniów technikum hotelarskiego. Jako współrealizator projektów unijnych nadzorowała kształcenie zawodowe młodzieży w Irlandii i w Szwecji, poznając strukturę organizacyjną hoteli tych państw. Jurorka wojewódzkich i regionalnych konkursów szkół hotelarskich. Współautorka skryptu do kształcenia zawodowego „Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie”.  W pracy priorytetem jej działań jest najwyższy standard oferowanych usług. Oprócz profesjonalizmu ceni sobie otwarte i empatyczne podejście zarówno do gości, jak i pracowników. Ceniona za bardzo dobrą organizację pracy oraz dopracowanie każdego szczegółu wpływającego na wizerunek hotelu.   Związana z turystyką od dzieciństwa poprzez prowadzenie rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie przekonała się, jak ważne jest indywidualne podejście do gościa. Kocha ludzi, podróże, góry i naturę. Jest fanką Formuły 1.   

Cena zawiera: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch. 

UWAGA: bezkosztowa anulacja do 26.02.2024r. Po tym terminie nie będzie możliwy zwrot wpłaconych środków.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page