top of page

śr., 22 lis

|

Airport Hotel Okęcie w Warszawie

Warszawa - Jakościowy content foto i video

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warszawa - Jakościowy content foto i video
Warszawa - Jakościowy content foto i video

Czas i lokalizacja

22 lis 2023, 10:00 – 17:00

Airport Hotel Okęcie w Warszawie, Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Nowe szkolenie IGHP dla hotelarzy oparte przede wszystkim na praktyce, która pozwoli podnieść efektywność i zoptymalizować czas przeznaczony na tworzenie materiałów na media społecznościowe hotelu. .

Twórz rolki, TikToki i proste materiały wideo w sposób, który przyciągnie nowych gości i pozwoli zwiększyć rozpoznawalność hotelu. Nie daj sobie też wmówić, że dobre zdjęcia wymagają każdorazowo drogiej, profesjonalnej sesji - czasem wystarczy tylko telefon!

Z czym wyjdziesz ze szkolenia?

Z pakietem umiejętności oraz narzędzi do pracy oraz z większą motywacją do działania, ponieważ poznacie proces tworzenia od A do Z całego materiału.

Jak ułatwi Ci to pracę?

Ułatwi to pracę każdej osobie, która ma styczność z marketingiem oraz dba o social media hotelu. Nawet jeśli nie pracujecie stricte w marketingu, to ułatwi Wam to zrozumienie mechaniki foto i wideo. Dodatkowo przyśpieszy pracę na każdym etapie od pomysłu do realizacji.

AGENDA:

MODUŁ I - Pomysł

Pobudzimy wyobraźnie uczestników, co pozwoli nam otworzyć przestrzeń na działanie kreatywne. Wykorzystamy techniki na zwiększenie kreatywności oraz zniwelowania barier przy tworzeniu treści foto i wideo.

MODUŁ II - Techniczne podejście

W tej części popracujemy nad sprzętem, kadrami, ustawieniami oraz aplikacjami ułatwiającymi pracę nad zdjęciem lub wideo.

MODUŁ III - Trendy

Jakie trendy królują w sieci i co przyciąga najbardziej odbiorcę do naszych materiałów. Jak mówić i tworzyć, aby nasi odbiorcy za na nami poszli.

MODUŁ IV - Praktyka

W tej części przechodzimy do działania już na żywym organizmie. Wykorzystujemy już nabytą wiedzę do serii zadań w grupach i indywidualnie.

TRENERZY:

Paulina Pirowska, Digital Marketing Specialist 

W Tigers odpowiada za kompleksową komunikację, na wszystkich kanałach społecznościowych oraz współpracę z influencerami. Specjalizuje się w tworzeniu jakościowych materiałów wideo na potrzeby Instagrama oraz TikToka. Doświadczenie zdobywała zarówno po stronie klienta, jak również agencji. Klienci, których obsługuje w Tigers cenią jej umiejętności budowania zaangażowanej społeczności, jak również innowacyjność w tworzeniu treści na nowe kanały, elastyczność w adaptowaniu do ciągle zmieniających się trendów.

Błażej Serwotka, Senior Digital Marketing Specialist

W Tigers odpowiada za prowadzenie kanałów social media oraz influencerów m.in w BeActive. Dba o to, aby treści przyciągały, aktywizowały oraz sprzedawały. Karierę w marketingu rozpoczął w wieku 16 lat, dołączając do agencji marketingowej. Współpracował z branżami: Moto, IT, OZE, FMCG. W Tigers jest ekspertem od działań na TikToku oraz vertical video contentu. Prowadzi szkolenia związane z TikTokami i Reelsami dla marek m.in XTB, Morele, JustjoinIT, Lasy Państwowe, a w wolnym czasie wykłada na AGH.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page