top of page

czw., 11 kwi

|

Hotel Vivaldi

Poznań - Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ads

Szkolenie oparte jest na Cyklu Kolba, który ułatwia efektywne pozyskanie umiejętności, wsparte porządną dawką teorii. Uczestnictwo pozwoli Ci nie tylko poznać dwie najpopularniejsze platformy reklamowe, ale również świadomie zarządzać kampaniami.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poznań - Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ads
Poznań - Płatne kampanie w internecie Meta Ads & Google Ads

Czas i lokalizacja

11 kwi 2024, 10:00 – 17:00

Hotel Vivaldi, Winogrady 9, 61-663 Poznań, Polska

O wydarzeniu

OPIS SZKOLENIA: 

„Płatne kampanie w internecie” oparte jest na Cyklu Kolba, który ułatwia efektywne pozyskanie umiejętności, wsparte porządną dawką teorii. Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli Ci nie tylko poznać dwie najpopularniejsze platformy reklamowe, ale również świadomie zarządzać kampaniami, by przekładały się one na zwiększenie rezerwacji i pozyskania nowych klientów.  

Z  czym wyjdziesz ze szkolenia?

Minimum kilkoma pomysłami jak praktycznie wykorzystać platformy reklamowe w zależności od celów biznesowych. Nie zabraknie też wiedzy teoretycznej, framework'ów, które uporządkują wiedzę w głowie i pomogą przełożyć na różne sytuacje biznesowe. 

Jak ułatwi Ci to pracę?

Osobom, którzy będą pracować bezpośrednio w panelu reklamowym pomoże to lepiej podejmować decyzje dot. postawieniu, dobraniu celi oraz optymalizacji kampanii reklamowych. Dla managerów pomoże lepiej podejmować decyzje na poziomie marketing mix'u, dobierać kanały, optymalizować koszty i generować lepsze wyniki biznesowe.  

AGENDA:  MODUŁ I      

Algorytm Meta Ads-       Frameworki Marketingowe (AIDA, RACE)-        Mapa ruchu na stronie

MODUŁ II  Strategia komunikacji-       Testowania kreacji-       Testy A/B

MODUŁ III  Google Ads Search, Display, PMa-       YouTube Ads-       Badania BrandLift

MODUŁ IV

Q&A   

TRENER: Emil Pasierowski

Senior Digital Marketing Specialist 

W Tigers na co dzień zajmuje się szeroko pojętymi kampaniami płatnymi - m.in. dla marki Oriflame. Zaczynał od ekosystemu Meta, następnie konsekwentnie opanowując kolejne, takie jak Google, TikTok, LinkedIn czy Marketing Automation. Podczas tej podróży uświadomił sobie, że wszystkie te aspekty mają ważny wspólny mianownik - analizę. Postanowił więc skupić swój rozwój w tym obszarze i obecnie dba o rozwijanie kompetencji i usług analitycznych w Tigers (głównie z użyciem Google Analytics). Jest zdobywcą "Złotego Tygrysa", firmowej nagrody przyznawanej za najwyższe oceny od klientów - średnia 4,67/5.  Cena zawiera: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch. UWAGA: bezkosztowa anulacja do 04.04.2024 r. Po tym terminie nie będzie możliwy zwrot wpłaconych środków.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page