top of page

czw., 04 kwi

|

Hotel Vivaldi ****

Poznań - Komunikacja w mediach społecznościowych

Szkolenie, które pozwala stworzyć podstawy skutecznej strategii komunikacji oraz zaplanować plan wdrożenia poszczególnych działań w codziennej pracy. Dzięki zadaniom praktycznym uczestnicy zyskują umiejętności, z których mogą korzystać od razu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poznań - Komunikacja w mediach społecznościowych
Poznań - Komunikacja w mediach społecznościowych

Czas i lokalizacja

04 kwi 2024, 10:00 – 17:00

Hotel Vivaldi ****, Winogrady 9, 61-663 Poznań, Polska

O wydarzeniu

Z  czym wyjdziesz ze szkolenia?

Z pakietem umiejętności oraz narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć strategię komunikacji w mediach społecznościowych. Poznasz rozwiązania, które przyspieszą Twoją pracę i przełożą się na efekty biznesowe. Będziesz wiedział jak i jakie posty zaplanować, gdzie szukać inspiracji i jak osiągać efekty.  

Jak ułatwi Ci to pracę?

Przede wszystkim - po szkoleniu będziesz miał umiejętności, które przyspieszą Twoją codzienną pracę. Zyskasz też informacje na temat trendów i zachowań użytkowników, aby idealnie odpowiadać na ich potrzeby. Będziesz potrafił zaplanować posty na cały miesiąc, by skupić się również na innych zadaniach.  

AGENDA:  MODUŁ I - Facebook, Instagram, TikTok… a może Linkedin?

Wprowadzenie do mediów społecznościowych - charakterystyka poszczególnych platform, ich rola w rozwijaniu Twojego biznesu oraz omówienie demografii i działania algorytmów.  

MODUŁ II - Twoi odbiorcy

Rozpracujemy Twoją grupę docelową. Odkryjesz kto obserwuje Cię na poszczególnych kanałach komunikacji, poznasz archetypy marek i zweryfikujesz tone of voice. 

MODUŁ III - Bloki komunikacyjne i tematyka postów

Wyjdziemy od potrzeb behawioralnych Twoich odbiorców, by zaraz potem odpowiedzieć na nie, wykorzystując bloki komunikacyjne. A jak przekuć je na wartościowe publikacje - tego właśnie będziemy się uczyć pracując w grupach. 

MODUŁ IV - Wygląd profili oraz inspiracje i trendy na 2024

Jak powinny wyglądać profile społecznościowe, by idealnie odpowiadać na potrzeby Twoich odbiorców - dowiedz się tego i nie popełniaj błędów, które obniżają Twoją skuteczność. Dodatkowo, w tym module dowiesz się gdzie szukać inspiracji i jakie trendy będą królować w 2024 roku.   Nasz trener: 

Dorota Woźniczka

Senior Growth & Digital Marketing Specialist 

Marketingowiec z  ponad 10-letnim doświadczeniem - zarówno po stronie klienta, jak również agencji. Z Tigers związana od 4 lat, wcześniej na stanowisku Senior Team Leader & Senior Social Media SpecialistSpecjalizuje się w tworzeniu efektywnej komunikacji i akcjach niestandardowych, które przekładają się na wzrost i rozwój biznesu. Od 2018 prowadzi szkolenia otwarte i treningi dedykowane oraz występuje na wielu branżowych wydarzeniach w roli eksperta. Wspiera zespół operacyjny oraz kluczowych klientów Tigers w rozwoju komunikacji marek.  Szkoliła m.in.: TVN, PZU, KPMG, Bosh, Polskie Lasy Państwowe, White Star Estate, Ambasada Australii, Lancerto, WSPA, Dakea, Herbalife, Carrefour.  Cena zawiera: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch. UWAGA: bezkosztowa anulacja do 28.03.2024 r. Po tym terminie nie będzie możliwy zwrot wpłaconych środków.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page