top of page

wt., 19 mar

|

Poznań

Poznań (2 dni) - Eventy, jak sprzedawać, realizować i przeżyć?

Na dwudniowym warsztatowym spotkaniu przekażemy wszystkie tajniki, jak tę wysoce skomplikowaną maszynerię utrzymywać na co dzień, tak aby skutecznie sprzedać projekt, zrealizować go bez oczekiwania na łut szczęścia, zdobyć satysfakcję klienta, premię od sprzedaży.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Poznań (2 dni) - Eventy, jak sprzedawać, realizować i przeżyć?
Poznań (2 dni) - Eventy, jak sprzedawać, realizować i przeżyć?

Czas i lokalizacja

19 mar 2024, 09:00 – 20 mar 2024, 17:00

Poznań, Poznań, Polska

O wydarzeniu

DLACZEGO? 

W czasie realizacji wydarzeń nie ma czasu na teoretyzowanie. Należy wtedy sprawnie działać. I właśnie takie jest szkolenie IGHP. Prawdziwe sytuacje i projekty, autentyczne „wtopy” i też prawdziwe sukcesy w pracy z klientem, momenty zwątpienia zespołu i momenty radości - tym wszystkim podzielimy się z Wami, ujawniając najważniejszą część sukcesu każdego eventu, czyli back stage. Dodatkowo zaprosimy Was do wspólnego warsztatu, na którym sami przygotujecie koncepcję własnego wydarzenia, dzieląc się przy tym wiedzą i inspirując nawzajem, bo jak wiemy event work, to przede wszystkim team work.     

DLA KOGO

dla zespołu zarządczego, szczególnie odpowiedzialnego za MICE

dla pracowników i kierowników sprzedaży i marketingu

dla kierowników i koordynatorów działów operacyjnych, szczególnie dot. szeroko rozumianej techniki i gastronomii

dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie organizacji spotkań i wydarzeń

ZAKRES SZKOLENIA

  • Eventy - po co je organizujemy? Trendy, inspiracje i przede wszystkim zrozumienie klienta i celów, jakie chce osiągnąć poprzez organizację danego wydarzenia.
  • Sprzedaż – kosztorysy, kosztorysy, kosztorysy i negocjacje, negocjacje, negocjacje… Jak najlepiej je przygotowywać i prowadzić rozmowy, kiedy po drugiej stronie jest klient końcowy lub agencja? Na co zwrócić uwagę? Jaki czynnik może wygrać, a który może nas wciągnąć pod wodę? Jak przeprowadzić skutecznie wizytę inspekcyjną czy testing?
  • Realizacja - czyli nie ma imprezy, której nie da się „położyć”. Jak połączyć zatem wszystkie kropki w całość, czyli kluczowe czynniki oraz „tips & tricks”, które decydują o być lub nie być danego projektu (wzory dokumentów, check listy, harmonogramy etc.). Jak zarządzać zespołem eventowym? Jak reagować w sytuacjach kryzysowych? Jak utrzymać budżet w ryzach jednocześnie nie zrażając do siebie klienta?
  • Client service i budowanie relacji - jak w czasie „wojny” znaleźć chwilę na kawę z klientem? Jakie czynniki sprawią, że klient do nas wróci lub będzie chciał o nas jak najszybciej zapomnieć (lista do’s & don't’s)? Jak dbać i jakie narzędzia wykorzystywać w budowaniu długotrwałej relacji? Jakich profili osób klienci szukają „po drugiej stronie” w hotelu?
  • Warsztat - drugiego dnia połączymy wszystkie powyższe „kropki” i w ramach naszej grupy szkoleniowej odpowiemy na RFP, przygotowując tym samym koncepcję Jubileuszu 20-lecia hotelu IGHP GRAND.

TRENER- BARTOSZ BIESZYŃSKI 

Koordynator w okresie COVID-19 Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TUgether), a wcześniej branżowego sztabu kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju (2020). Z branżą eventową związany od wielu lat, początkowo w korporacjach później po stronie agencji. Odpowiadał za przygotowywanie, nadzór i realizację eventów w takich firmach jak m.in. PKN Orlen, E&Y Polska, Legia Warszawa czy Sollers IT Consulting. Prowadził warszawski zespół agencji eventowej LIVE oraz jako CEO zespół Walk Events. Był odpowiedzialny m.in. za tworzenie, kreowanie i prowadzenie strategicznych projektów i budowanie relacji z kluczowymi klientami. Współprodukował takie wydarzenia jak chociażby Verva Street Racing 2011 / 2012 / 2016, Top Gear Live 2013, Orlen Warsaw Marathon 2013 & 2017, Gala Ernst & Young Przedsiębiorca Roku 2012, Orange Euro Mapping 3D 2012 i FH-DCE Super Rally 2013 & 2018, IHestia 2016, czy Ceremonia Otwarcia The World Games 2017 (event dekady MP POWER). Przewodniczący Rady Programowej magazynu THINK MICE. Współlaureat najważniejszych krajowych i zagranicznych nagród branżowych (BEA, EVENTEX - grand prix - global event of the year, MP POWER, EFFIE).  

W cenę szkolenia wliczone są : przerwy kawowe i lunch oraz imienny certyfikat ukończenia szkolenia.  UWAGA: TYLKO PIERWSZA OSOBA REPREZENTUJĄCA CZŁONKA PODMIOTU OTRZYMA PROMOCYJNĄ CENĘ ZA SZKOLENIE. DRUGI UCZESTNIK PŁACI 50 % KWOTY PODSTAWOWEJ, TRZECIA PŁACI PEŁNĄ STAWKĘ. 

UWAGA: Bezkosztowa anulacja uczestnictwa może nastąpić najpóźniej w dn. 12.03.2024r. Po tym terminie uczestnik będzie obciążony 100 % kosztów.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page