top of page

czw., 21 paź

|

Pabianice

Łódź - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)

Jak zwiększyć liczbę rezerwacji w hotelu? Jak wpływać na decyzje zakupowe klientów? Jak efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy nowego dwudniowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Łódź - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)
Łódź - Sprzedaż i Marketing w hotelarstwie (dwudniowe)

Czas i lokalizacja

21 paź 2021, 10:00 – 22 paź 2021, 17:00

Pabianice, Grobelna 4, 95-200 Pabianice, Polska

O wydarzeniu

IGHP szkoli ze sprzedaży i marketingu w hotelu Jak zwiększyć liczbę rezerwacji w hotelu? Jak wpływać na decyzje zakupowe klientów? Jak efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy nowego dwudniowego cyklu szkoleń IGHP pt. „Sprzedaż i marketing w hotelarstwie”. Kompendium wiedzy sprzedażowo-marketingowej dla hoteli i restauracji – tak można w skrócie określić nową propozycję szkoleniową IGHP dla hotelarzy. W trakcie 2-dniowego spotkania z ekspertem Anną Głąbińską uczestnicy poznają podstawy tworzenia strategii i narzędzia, by skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, efektywnie sprzedawać i komunikować się z rynkiem. Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP? Oprócz teorii technik sprzedaży mocną stroną szkolenia są praktyczne wskazówki. Uczestnicy dowiedzą się, jak poradzić sobie w dzisiejszym świecie zmieniających się potrzeb klienta i nowych technologii, czy jak umówić i poprowadzić spotkanie. Poznają pojęcia aktywnej sprzedaży, account management i usłyszą, jak nim skutecznie zarządzać. Ekspert zwróci uwagę, o czym nie zapomnieć w bezpośredniej relacji z gościem i jak dbać o reputację hotelu. Dla kogo:

  • dla pracowników sprzedaży i ich kierowników
  • pracowników operacyjnych, będących w bezpośrednim kontakcie z gościem
  • dla wszystkich, którzy chcieliby pracować w sprzedaży w hotelarstwie

Zakres szkolenia:

  • Zintegrowana strategia sprzedaży (marketing mix hotelarstwa, plan marketingowy podstawą efektywnej sprzedaży)
  • Psychologia sprzedaży (język korzyści, zrozumienie i rozpoznanie osobowości klienta, segmentacja-kategorie zakupowe klientów)
  • Budowanie relacji (pierwsze wrażenie i jego rola w budowaniu wizerunku, uprzejmość i odpowiednie nastawienie, etyka w zawodzie, efektywna komunikacja, niezadowolony klient, obraz sprzedawcy idealnego)
  • Techniki sprzedaży (sprzedaż bezpośrednia, sprzedaż telefoniczna, skuteczny e-mailing, sprzedaż i marketing wewnętrzny)
  • Podnoszenie efektywności sprzedażowej (jak identyfikować potencjał, jak umówić spotkanie, jak poprowadzić spotkanie, time management, account management)
  • Zarządzanie reputacją hotelu (czym jest, jak o nią dbać, jak wpływa na przychody hotelu)

Nasi trenerzy: Anna Głąbińska jest ekspertem w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu. Współzałożyciel i trener w SzkoleniaHoteli.pl. Od 27 lat związana z sektorem usług hotelarskich i gastronomicznych. Doświadczenie zdobywała, pracując dla hotelu Marriott w Warszawie, JW Marriott w Dubaju, Delta Airlines. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu w warszawskim Hotelu Bristol (Starwood Hotels&Resorts) planowała i wdrażała budżety, sprzedaż, kanały dystrybucji, zarządzała rozwojem marki, produktów, reklamą i promocją. Odpowiadała za przychody firmy przez ponad 10 lat. Koordynowała procesy sprzedażowe dla sieci Le Meridien Hotels&Resorts na region Europy Północnej. Współtworzyła struktury sprzedażowe dla nowego hotelu Le Meridien w Budapeszcie. W kolejnych latach zarządzała sprzedażą i marketingiem, pracując dla Hoteli DeSilva. Pomagała w budowaniu strategii dla grupy Interferie, Stixx Bar&Grill, Belvedere Gourmet Group, Hotel Rialto. W cenę szkolenia wliczone są : przerwy kawowe i lunch. Dla osób chcących nocować w Hotelu mamy preferencyjne ceny za pokoje:podczas rezerwacji w hotelu proszę podać hasło " Szkolenie IGHP" UWAGA: Bezkosztowa anulacja uczestnictwa może nastąpić najpóźniej w dn. 11.10.2021. Po tym terminie uczestnik będzie obciążony 100 % kosztów.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page